The cart is empty

Reseller hosting - Jak se stát webhosterem

Je přirozené rozvíjet svůj business. Získávat nové klienty, nové zakázky, snažit se zvyšovat profesionalitu svých služeb a vylepšovat své produkty. V jistém okamžiku je třeba říci STOP a přehodnotit svůj obchodní záměr a začít se vyvíjet trochu jinak.

Ukažme si situaci na lehkém příkladě.

Zadání:

Jste např. webdesign studio, máte 90 zákazníků, 90 webů. U hostingové společnosti platíte pro každého svého zákazníka jeden hosting po 30 Kč měsíčně. Svému zákazníkovi účtujete 100 Kč/měsíčně. Příjem z hostingů je 9000 Kč - 2700 Kč pro hostingovou společnost. Zisk 6300 Kč. Toto je okamžik kdy můžete začít uvažovat jinak a své služby vylepšit.

Řešení:

Celková cena za funkční řešení své vlastní hostingové firmy = 2480 Kč/měsíc.
Zisk při 90 klientech 6520 Kč/měsíc.

V tomto okamžiku jste snížili své náklady, které nebudou s dalším zákazníkem stoupat. Vaše firma se stala v očích zákazníků důvěryhodnější, protože máte kompletní infrastrukturu hostingové společnosti a můžete každému zákazníkovi dát jeho vlastní účet ke správě hostingu. Navíc jste získali nové hostingové produkty.

Jste-li odvážnější můžete provozovat i reseller VPS a tím nakopnout svůj business ještě více s minimálním nákladem.

Pokud Vás příklad zaujal, a chtěli by jste provozovat vlastní hostingovou společnost pod vlastním jménem na serverech MyDreams.cz, kontaktujte nás na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.