Košík je prázdný

Nejprodávanější

PHP WebHosting 10GB + Doména Zdarma

Standardní 10 GB PHP webhosting, vyhovující CMS Joomla, WordPress a dalšám PHP aplikacím.

45 Kč

Levný studijní VPS server

Levný VPS server na virtualizaci KVM vhodný pro studenty nebo malé projekty. Snadná administrace, rychlé nasazení.

95 Kč

VPS server Full

Výkonný VPS server na virtualizaci KVM, která zajišťuje plnohodnotný virtualizační prostředí pro vaše projekty.

450 Kč

1U Server Economic+

Dedikovaný 1U Server Economic+ je určené pro větší webové projekty a aplikace. Ideální první server pro start vašeho businessu.

980 Kč

VPS server Full CentOS 8

Zvýhodněný VPS server na virtualizaci KVM v AKČNÍ SLEVĚ s CentOS 8.

 • Paměť 8 GB RAM
 • Místo na fyzickém disku, Systém + Data 100 GB
 • 1xCPU 2600 MHz
 • Operační systém CentOS 8
 • Na přání zdarma emaily
 • Traffic neomezen
 • Administrační rozhraní pro sledování prostředků a správu stavů VPS
 • 1x IPv4 adresa
 • KVM virtualizace
 • S podporou TUN/TAP (openVPN, VPN server)

MyDreams VPS Servery a WebHosting

MyDreams.cz

MyDreams VPS servery je projekt zkušených odborníků. Již 15 let na trhu serverů a webhostingu. Provozujeme bezpečný hosting bez zbytečných omezení. VPS servery a speciální serverhostingová řešení a mnoho dalších nadstandardních hostingových služeb. Díky dlouhodobým zkušenostem s VPS servery, dedikovanými servery a cloudy, dokážeme firmám efektivně snížit celkový náklad na provoz jejich firemní IT infrastruktury.

VPS servery

Zaměřujeme se především na poskytování kvalitních VPS serverů na úplné virtualizaci KVM. Pro Vaši spokojenost naše služby neustále vylepšujeme. Poskytujeme jen služby v nejvyšší možné kvalitě. Nechceme oslovit co největší množství uživatelů za cenu poskytovaní běžných a poddimenzovaných služeb. Naši hlavní prioritou je poskytování bezpečného a stabilního prostředí pro všechny služby našich klientů.

Inovace a vývoj

Dávno jsou pryč časy, kdy hosting nebo server byl drahá záležitost. Neustále sledujeme vývoj nové technologie, učíme se nové procedury a vylepšujeme staré postupy. Čerpáme ze zkušeností z vlastních i jiných projektů a tak můžeme úspěšně nabízet našim klientům kvalitní řešení za běžné ceny. Našich klientů si vážíme a tak ke každému přistupujeme individuálně a rádi pomůžeme s řešením problémů, přesahující rámec tech. podpory.

Chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat 24/7. Jsme tu pro Vás. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky nebo pomůžeme se správou vaší služby.

VPS servery MyDreams.cz

Kvalita prověřená zkušeností

MyDreams innovations s.r.o. je společnost, která na poli hostingových služeb působí od roku 2004. Nejdříve jako OSVČ a nyní jako společnost. Členové teamu MyDreams jsou lidé s mnohaletou praxí v oblasti hostingu a VPS serverů a dedikovaných serverů. Všichni naši administrátoři získali Red Hat certifikaci a svoji kvalifikaci neustále rozšiřují.

Individuální řešení

MyDreams VPS servery poskytuje individuální serverové řešení a opravdu individuální přístup ke klientům. MyDreams VPS servery nabízí hostingové služby na míru jako např. Tomcat, Herní servery, Streem servery, Privátní sítě, migrace systémů, správu pokročilých serverových systémů, SELinux.

Red Hat business partner

Členové teamu MyDreams získali certifikace

 • Red Hat Certified Virtualization Administrator
 • Red Hat Certified Datacenter Specialist
 • Red Hat Certified Architect
 • Microsoft Certified Professional
 • Google AdWords Certification

MyDreams Hosting Blog

05
úno
Joomla 2.5 a PHP 7
S příchodem PHP 7 mnoho majitelů webů na Joomla 2.5. zkouší přepnout svůj webhosting na PHP 7. Nové PHP 7 je obecně rychlejší než verze PHP 5.x, ale bohužel PHP 7 není…
04
úno
Red Hat Certified Cloud and Service Provider
Dne 4. února 2020 se stala naše společnost "Red Hat Certified Cloud and Service Provider". Jedna z hlavních výhod této certifikace je možnost nabízet Red Hat operační systém v měsíčních platbách. Tuto…
03
úno
Prestashop hosting
Pomalu, ale jistě končí eshopy na PHP 5.x a Prestashopu verze 1.5 a 1.6. Z tohoto důvodu jsme ukončili server s označením Prskavka, který byl speciálně navržen pro starší Prestashopy a nahradili…
23
led
Spuštěn portál na registraci domén
Od založení společnosti před 16 lety jsme klientům vždy spravovali domény osobně. Všechny požadavky jsme obvykle vyřídili do 15 minut od přijetí požadavku. Drtivá většina klientů byla moc spokojena, že se o…