+420 774 447 953   info@mydreams.cz
Košík je prázdný
27
pro

Zdražení domény .CZ od 1.1.2019

Sdružení CZ.NIC zveřejnilo informaci o navýšení ceny pro registraci a údržbu domény .CZ. Nová cena vejde v platnost 1. 1. 2019. V souvislosti s tímto rozhodnutí jsme nuceni také upravit cenu za registraci a údržbu domény ze 157 Kč vč. DPH/rok na cenu 186 Kč vč. DPH/rok.
24
pro

Veselé Vánoce a lepší nový rok 2019

MyDreams Hosting Vam přeje klidné, šťastné a veselé Vánoce a ještě úspěšnější rok 2019.
16
pro

Přesun všech VPS do cloudu

Vánoční čas v hostingové firmě je vždycky náročný. Jako každý rok jsme se připravili na zvýšenou zátěž a tak jme navýšili kapacitu celé naší hostingové platformy hned 4x. Od řijna do půlky prosince jsme také prováděli bezvýpadkovou migraci všech virtuálních serverů do našeho cloudu. Po migraci se velmi zvýšila stabilita a dostupnost VPS i jejich výkonu. Nyní…
08
říj

XIX. kongres České ortodontické společnosti

4. až 6. října 2018 jsme navštívili XIX. kongres České ortodontické společnosti v Zámecké jízdárně v Českém Krumlově. Hlavním cílem bylo nabrat nové informace o přístrojích, zobrazovací technice a jejich zapojení do moderních IT ordinací a klinik. Kongres byl náročný a město jsme si mohli prohlédnout jen v noci.
20
zář

Nextcloud hosting 10GB

Nově zařazujeme do nabídky hostingu Nextcloud hosting 10GB. Je to velice podobný produkt jako oblíbený OwnCloud, jen s tím rozdílem, že Nextcloud se velmi zaměřuje na stabilitu a bezpečnost. Nextcloud je tedy mnohem vhodnější pro uchovávání důležitých dokumentů a citlivých informací.