Košík je prázdný
26
bře

Spolupráce s GoPay ukončena

Začátkem února nám klienti začali reportovat nemožnost platby kartou na http://mydreams.cz a fakturačním portálu. Zjistili jsme, že GoPay nám zrušil karty a ani nám to nedal vědět. Nevěděli jsme důvod ani od kdy jsou karty zrušeny. Začali jsme to řešit s GoPay a po mnoha vymlouvání a mnoha dnech jsme se dozvěděli, že je to z důvodu…
11
bře

Virtuální kancelář pro práci z domova, Koronavir COVID-19

Reagujeme na poptávku našich klientů a tak jsme připravili speciální nabídku služeb pro malé a střední firmy, které zajistí efektivní práci v době nebezpečí koronaviru COVID-19. Kancelářský balíček umožňuje efektivně pracovat i s větším týmem zaměstnanců. Video hovory, sdílení ploch, kalendářů, souborů, online chaty, online meetingy, online školení a mnoho dalšího. Více na: https://www.mydreams.cz/cz/saas-servery/virtualni-kancelar.html
01
bře

Nové webhosting servery

Děkujeme našim klientům za zájem o naše webhostingové služby. Nově přidáváme šestou generaci naší webhostingové platformy. Budoucí klienti již poběží z nových serverů MDhosting.mydreams.cz, MDmail.mydreams.cz a ze serveru vyhrazeného jen pro Prestashopy bublinka.mydreams.cz. Novější PHP, pokročilejší zabezpečení, úplně nový systém provozu subdomén, lepší správa certifikátů, vylepšený antispam a opět vše v cloudu.
27
úno

Wordpress Anti DDOS ochrana

Dne 27. února jsem na všechny webhostingové servery a managed VPS servery nasadili novou a přísnější verzi Wordpress Anti DDOS ochrany. Úpravou ochrany chceme docílit ještě větší stability serverů a částečně eliminovat bezpečnostní chyby od tvůrců webů na wordpressu.
26
úno

Nové dedikované servery

Proběhla úprava stálé nabídky dedikovaných serverů, aby více odrážela aktuální potřeby klientů. Největší změnou je změna disků kompletně na SSD. Došlo také k navýšení počtu jader a k přechodu na servery společnosti Dell.