Košík je prázdný

Získejte 40% provize z první objednávky uzavřené na MyDreams.cz

Diskutujete rádi o webhostingu, serverech, doménách a nových technologií. Máte webový portál na tuto tématiku nebo posíláte odkazy mailem? Nechte si za to zaplatit! Vše je velice jednoduché, registrace nezabere více jak minutu. Po registraci získáte svůj unikátní kód, který přidáte do odkazů, a my budeme vědět, že jste nám poslali návštěvníka. Pokud návštěvník něco zakoupí během 30 dnů, odměna 40% z objednávky je vaše!

Jak funguje partnerský prodej?

V uživatelském rozhraní na MyDreams.cz aktivujte možnost partnerského programu. Díky jednoduchému uživatelskému rozhraní vložíte na svoje stránky naše bannery nebo odkazy nebo se o nás zmíníte na svém blogu, webu nebo v mailu.

 1. Návštěvník klikne na odkaz nebo reklamu.
 2. Systém zaznamená přístup a do prohlížeče návštěvníka jsou zapsány cookies s expiraci 30 dnů.
 3. Pokud návštěvník v průběhu následujících 30 dní objedná a zaplatí jakýkoliv produkt ze stálé nabídky, bude objednávka návštěvníka připsána k vašemu účtu.
 4. Za takto zprostředkovaný prodej získáte provizi 40% z ceny prodaného produktu nebo služby. Provize je účtována z první objednávky vašeho návštěvníka.

Vyplacení provize z affiliate programu a podmínky

 • 40% z hostingových služeb a VPS
 • 8% z server-hostingových služeb
 • Výplatní minimum: 100 Kč
 • Vyplacení provize probíhá jednou měsíčně.
 • Vyplácení probíhá přes PayPal nebo na bankovní účet.
 • Vyplácení probíhá na základě faktury nebo smlouvy o dílo.
 • Jsme plátci DPH

Jakmile dosáhnete výplatního minima, napište na Helpdesk a provedeme prověření vašich prodejů. Následně obdržíte výši provizi k vyfakturování nebo návrh smlouvy o dílo.

Registrace/Přihlášení do Affiliate Programu