Košík je prázdný

serverhostingové řešení na míru

Přizpůsobená Řešení Pro Vaše Nejnáročnější Požadavky

Specializujeme na poskytování špičkových serverhostingových služeb pro ty nejnáročnější klienty. Chápeme, že každé podnikání má své jedinečné požadavky na výkon, spolehlivost a bezpečnost IT infrastruktury. Proto nabízíme řešení na míru, která splňují nejvyšší standardy v oboru. Naším cílem je poskytnout Vám technologie a podporu, které potřebujete k dosažení Vašich obchodních cílů, aniž byste museli dělat kompromisy.

Jsme připraveni Vám nabídnout pokročilé a inovativní služby, které zaručují maximální efektivitu a dostupnost Vašich systémů. Díky našim dlouholetým zkušenostem (20 roků) a odbornosti dokážeme řešit i ty nejnáročnější výzvy a zajistit, že Vaše IT infrastruktura bude vždy krok před konkurencí.

 

Specializovaný Serverhosting

Naše dedikované servery, VPS servery, a další řešení jsou navrženy a optimalizovány tak, aby poskytovaly maximální výkon a spolehlivost. Bez ohledu na to, jak náročné jsou Vaše aplikace nebo jak velký objem dat zpracováváte, naše servery zajistí plynulý a nepřerušovaný provoz. Nabízíme širokou škálu hardwarových konfigurací, které lze přizpůsobit specifickým potřebám Vašeho podnikání.

Cloudová Řešení

Nabízíme flexibilní a škálovatelná cloudová řešení, která umožňují snadnou adaptaci na měnící se požadavky Vašeho podnikání. Naše cloudové služby poskytují vysokou dostupnost a bezpečnost, což Vám umožní soustředit se na to, co je pro Vás důležité, aniž byste museli investovat do nákladné a složité infrastruktury.

Clusterová Infrastruktura

Pro zajištění vysoké dostupnosti a optimálního výkonu nabízíme clusterová řešení, která umožňují distribuci zátěže a redundanci. Naše clusterová infrastruktura zajišťuje, že Vaše systémy budou vždy dostupné, i při zvýšeném zatížení nebo v případě výpadků jednotlivých komponent.

Aplikace v Kontejnerech

S moderními technologiemi, jako jsou Docker a Kubernetes, poskytujeme efektivní způsob nasazení a správy aplikací v kontejnerech. Tento přístup umožňuje snadnou škálovatelnost, rychlejší nasazení a vyšší spolehlivost Vašich aplikací, což je klíčové pro dynamická a inovativní prostředí.
Naše technická podpora je k dispozici 24/7, aby zajistila, že Vaše systémy běží bez problémů a s maximální účinností. Náš zkušený tým specialistů je připraven řešit jakékoli technické problémy nebo dotazy okamžitě, což minimalizuje výpadky a zajišťuje kontinuitu Vašeho podnikání.

Cloud - Speciální serverhostingové řešení

Kromě webhostingu, serverhostingu a speciálních hostingů nabízíme opravdová cloudová řešení. Ať už IaaS, PaaS nebo AaaS.

IaaS (Infrastructure as a Service)

Chystáte-li se zahájit provoz náročného projektu, u kterého očekáváte vysokou návštěvnost, jistě zvažujete nákup či pronájem infrastruktury. Budete potřebovat vše, od pronájmu prostoru v datacentru, přes konektivitu až po výkonný a nákladný server. V počátcích vašeho projektu jeho potenciál nevyužijete, ale přesto za něj platíte jako kdybyste ho celý využívali. Pokud se vše daří a váš projekt roste, může se také stát, že budete muset server vyměnit za výkonnější. Obě situace můžete snadno vyřešit tím, že sáhnete po IaaS. V každou chvíli životního cyklu vašeho projektu, budete mít přesně takovou infrastrukturu, jakou váš projekt potřebuje. Z počátku malou a s přibývající návštěvností větší. To samé i s platbami. Ty budou zohledňovat jen to, co opravdu využíváte. No není to tak správně?

PaaS (Platform as a Service)

Co s infrastrukturou? Procesory, operační paměť a disky jako takové jsou neužitečné. Význam jim vdechne až operační systém. Ten je třeba nainstalovat, nakonfigurovat a dlouhodobě spravovat. Některé operační systémy je také třeba zakoupit. To vše můžete udělat buď sami, pokud tomu opravdu rozumíte, případně si můžete zaplatit administrátora, který to bude dělat za vás. Nechcete-li však kupovat licence a platit administrátora, pořiďte si PaaS. Získáte operační systém, který bude plně legální, pravidelně aktualizovaný a spravovaný týmem odborníků, kteří nejezdí na dovolenou a v noci nespí :). Platby budou zohledňovat jen provedené úkony.

AaaS (Application as a Service)

A když už máte infrastrukturu a platformu (server s operačním systémem), stále to ještě není ono. Operační systém je také sám o sobě neužitečný. Dostáváme se k té nejdůležitější části, kolem které se to celé točí a kvůli které realizujeme předchozí kroky. Tím nejdůležitějším jsou aplikace a služby. A to jak aplikace pro vaší potřebu, tak i pro vaše zákazníky. Může to být mailový, databázový či webový server, ale třeba i herní server, a nebo eshop či middleware. Pořídíte-li si AaaS, nebudete muset konfigurovat a spravovat webové aplikace, starat se o zálohování a aktualizace, o vše se postarají aplikační administrátoři. Platby se budou týkat jen opravdu využitých služeb.

Dneska se tomuto řešení říká "cloud". Jak vidíte, není to nic tajuplného a ani se nejedná o speciální technologie (i když tato řešení vyžadují hlubokou znalost použitých technologií). Když jsou technologie stejné, co se změnilo?
Změnil se přístup k této problematice. Stále více zodpovědných manažerů chápe, že je mnohem výhodnější nakoupit některá řešení jako službu od externích dodavatelů a to přesně v množství a rozsahu, které je právě potřeba.

Každé vybudování cloudu nebo jiného serverhostingového řešení je jedinečné a proto Vám cenu služby zašleme na základě vaší poptávky.

Napište nám
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Write your message!