Košík je prázdný

Nejprodávanější VPS, Servery a Hosting

PHP WebHosting 20GB

PHP webhosting, vyhovující CMS Joomla, WordPress a dalším PHP aplikacím. PHP 5,7,8. SSL certifikát Zdarma. WAF, Anti-DDoS, Anti-Bot

66 Kč

VPS server se správou

Výkonný VPS server na virtualizaci KVM se správou, administrací, zálohováním, monitoringem a mnoho dalšího.

735 Kč

E-Mail Hosting 10 GB

Kvalitní e-mail hosting s kapacitou 10GB. Neomezený počet schránek. Multifunkční administrační rozhraní. Moderní zabezpečení.

37 Kč

1U Server Economic+

Dedikovaný 1U Server Economic+ je určené pro větší webové projekty a aplikace. Ideální první server pro start vašeho businessu.

999 Kč

Speciální VPS servery se správou

Zabýváme se vývojem, provozem a podporou nestandardních řešení. Máme vysokou míru odbornosti jak po formální stránce (certifikace, akreditace), tak i věcné stránce. Jsme tu pro Vás od roku 2004.

Našimi prioritami jsou především bezpečnost, vysoká stabilita a špičková podpora. Zakládáme si na opravdu osobním přístupu a chceme být v kontaktu se zákazníkem.

Nabízené řešení vždy odpovídá současným moderním standardům v oblasti poskytování služeb v informačních technologiích. Svým rozsahem naprosto pokrývá současné potřeby zákazníka s dostatečnou rezervou pro budoucí rozvoj. Svou architekturou umožňuje v budoucnosti další rozšíření.

Pokud je úspěšný zákazník, můžeme být úspěšní i my.

MyDreams VPS Hosting a WebHosting

MyDreams.cz

MyDreams VPS servery je projekt zkušených odborníků. Již od roku 2004 na trhu serverů a webhostingu. Provozujeme bezpečný hosting bez zbytečných omezení. VPS servery a speciální serverhostingová řešení a mnoho dalších nadstandardních hostingových služeb. Díky dlouhodobým zkušenostem s VPS servery, dedikovanými servery a cloudy, dokážeme firmám efektivně snížit celkový náklad na provoz jejich firemní IT infrastruktury.

VPS servery

Zaměřujeme se především na poskytování kvalitních VPS serverů na úplné virtualizaci KVM. Pro Vaši spokojenost naše služby neustále vylepšujeme. Poskytujeme jen služby v nejvyšší možné kvalitě. Nechceme oslovit co největší množství uživatelů za cenu poskytovaní běžných a poddimenzovaných služeb. Naši hlavní prioritou je poskytování bezpečného a stabilního prostředí pro všechny služby našich klientů.

Inovace a vývoj

Dávno jsou pryč časy, kdy hosting nebo server byl drahá záležitost. Neustále sledujeme vývoj nové technologie, učíme se nové procedury a vylepšujeme staré postupy. Čerpáme ze zkušeností z vlastních i jiných projektů a tak můžeme úspěšně nabízet našim klientům kvalitní řešení za běžné ceny. Našich klientů si vážíme a tak ke každému přistupujeme individuálně a rádi pomůžeme s řešením problémů, přesahující rámec tech. podpory.

Chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat 24/7. Jsme tu pro Vás. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky nebo pomůžeme se správou vaší služby.

MyDreams VPS Hosting Blog

17
říj
Joomla 5.0 Alpha 1: Co je nového a co můžeme očekávat
Joomla Project s radostí oznamuje dostupnost prvního Alpha vydání Joomla 5.0 k testování. Nová verze, označená jako první v sérii 5.x, přináší zlepšení v rychlosti, přístupnosti, bezpečnosti a rozšiřitelnosti. Proč bylo toto…
06
čec
Nově nabízíme také PPC reklamy na vyhledávači Bing
S radostí Vám oznamujeme rozšíření naší nabídky služeb! Od teď můžeme poskytnout nejen PPC reklamy na populárním vyhledávačích Google a Seznam, sociálních sítí Facebook, Instagram a YouTube, ale také na vyhledávači Bing.…
15
kvě
19 let na trhu serverů a webhostingu
Květen 2023 představuje důležitý milník naší firmy, neboť jsme již 19 let zde pro Vás. Od roku 2004 jsme prošli ohromným vývojem, který nás dovedl od jednoho malého serveru k dnešní rozsáhlé…
10
kvě
WireGuard VPN hosting - 10 účtů v ceně
S radostí Vám představujeme nový produkt WireGuard VPN hosting až s deseti účty v ceně. WireGuard VPN - Budoucnost zabezpečeného a efektivního připojení Ve světě, kde je soukromí a bezpečnost na prvním…