Košík je prázdný

Nejprodávanější VPS, Servery a Hosting

PHP WebHosting 20GB

PHP webhosting, vyhovující CMS Joomla, WordPress a dalším PHP aplikacím. PHP 5,7,8. SSL certifikát Zdarma. WAF, Anti-DDoS, Anti-Bot

66 Kč

VPS server se správou

Výkonný VPS server na virtualizaci KVM se správou, administrací, zálohováním, monitoringem a mnoho dalšího.

735 Kč

E-Mail Hosting 10 GB

Kvalitní e-mail hosting s kapacitou 10GB. Neomezený počet schránek. Multifunkční administrační rozhraní. Moderní zabezpečení.

37 Kč

1U Server Economic+

Dedikovaný 1U Server Economic+ je určené pro větší webové projekty a aplikace. Ideální první server pro start vašeho businessu.

999 Kč

Speciální VPS servery se správou

Zabýváme se vývojem, provozem a podporou nestandardních řešení. Máme vysokou míru odbornosti jak po formální stránce (certifikace, akreditace), tak i věcné stránce. Jsme tu pro Vás od roku 2004.

Našimi prioritami jsou především bezpečnost, vysoká stabilita a špičková podpora. Zakládáme si na opravdu osobním přístupu a chceme být v kontaktu se zákazníkem.

Nabízené řešení vždy odpovídá současným moderním standardům v oblasti poskytování služeb v informačních technologiích. Svým rozsahem naprosto pokrývá současné potřeby zákazníka s dostatečnou rezervou pro budoucí rozvoj. Svou architekturou umožňuje v budoucnosti další rozšíření.

Pokud je úspěšný zákazník, můžeme být úspěšní i my.

MyDreams VPS Hosting a WebHosting

MyDreams.cz

MyDreams VPS servery je projekt zkušených odborníků. Již od roku 2004 na trhu serverů a webhostingu. Provozujeme bezpečný hosting bez zbytečných omezení. VPS servery a speciální serverhostingová řešení a mnoho dalších nadstandardních hostingových služeb. Díky dlouhodobým zkušenostem s VPS servery, dedikovanými servery a cloudy, dokážeme firmám efektivně snížit celkový náklad na provoz jejich firemní IT infrastruktury.

VPS servery

Zaměřujeme se především na poskytování kvalitních VPS serverů na úplné virtualizaci KVM. Pro Vaši spokojenost naše služby neustále vylepšujeme. Poskytujeme jen služby v nejvyšší možné kvalitě. Nechceme oslovit co největší množství uživatelů za cenu poskytovaní běžných a poddimenzovaných služeb. Naši hlavní prioritou je poskytování bezpečného a stabilního prostředí pro všechny služby našich klientů.

Inovace a vývoj

Dávno jsou pryč časy, kdy hosting nebo server byl drahá záležitost. Neustále sledujeme vývoj nové technologie, učíme se nové procedury a vylepšujeme staré postupy. Čerpáme ze zkušeností z vlastních i jiných projektů a tak můžeme úspěšně nabízet našim klientům kvalitní řešení za běžné ceny. Našich klientů si vážíme a tak ke každému přistupujeme individuálně a rádi pomůžeme s řešením problémů, přesahující rámec tech. podpory.

Chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat 24/7. Jsme tu pro Vás. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky nebo pomůžeme se správou vaší služby.

MyDreams VPS Hosting Blog

26
pro
Certifikát o vlastnictví domény zdarma
Odpovídáme na častý dotaz: Mnoho společností nabízí Certifikát o vlastnictví domény. Může být na hlavičkovém papíře, nebo graficky pěkně zpracovaný, nebo digitálně podepsaný, ale ve výsledku je to jen kus papíru, který…
06
pro
Jak nastavit Proxy účet v prohlížeči
Proxy server funguje jako prostředník mezi klientem a cílovým počítačem, překládá klientské požadavky a vůči cílovému počítači vystupuje sám jako klient. Jednoduše řečeno, na venek bude mít Váš prohlížeč nebo počítač na…
29
lis
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2023
Rok 2022 byl pro všechny velmi náročný, plný nepochopitelných okamžiků, těžkých životních situací, pracovních komplikací a zdravotních problémů. Poslední rok procházíme bezprecedentní energetickou krizí a zároveň se navyšují další vstupy, z nichž…
22
lis
Jak vybrat programátora webu
Tvorba webu není jen o stažení instalačního balíčku wordpressu a nahrání nějaké zdarma grafické šablony. Proces výroby webu je mnohem komplexnější. Pojďme si říci na co si dát pozor při vývoji webu…