Košík je prázdný

NADSTANDARDNÍ HOSTINGOVÉ VIP SLUŽBY

Široká nabídka služeb. Individuální služby klientům na míru. Velmi rychlá reakční doba. Konzultace zdarma. Profesionální 24/7 technická podpora. Od mini projektů po velmi komplexní projekty. To je MyDreams VPS hosting.

Programování

Potřebujete doprogramovat novou funkci do webu a programátor Vám nebere telefon? Joomla nebo Wordpress po aktualizaci nenaběhl. Potřebujete nový miniweb? Potřebujete vyvinout velmi komplexni mega web? Jsme tu pro Vás!

Migrace webů

Pro naše klienty zajišťujeme zdarma migraci web stránek od původního webhostera a jejich následné nastavení pro nový hosting.

Migrace emailů

Pro naše klienty zajišťujeme také zdarma migraci email schránek včetně všech dat od původního webhostera. Migrace je bez výpadků služby.

Zřízení Hostingu

MyDreams Hosting nabízí webové rozhraní s kapacitou pro hosting. Tímto systémem má klient možnost využít hosting opakovaně pro více domén, případně větší možnost nastavení.

Nastavení

MyDreams hosting nabízí hostingové služby na míru jako např. Tomcat, Herní servery, Streem servery apod. Také klasický hosting rozšířený o další parametry.

Výhodné Akce

Při platbě VPS serveru, DediKovaného serveru, správy, monitoringu apod.. na celý rok dopředu nabízíme zajímavé slevy. Nebojte si říci o slevu.

Osobní konzultace

Pro naše klienty nabízíme osobní konzultace v Čechách, a v některých případech i v zahraničí, po předchozí domluvě.

Odvirování webu

Při přechodu od jiného webhostera nabízíme možnost odvirování webů na běžných CMS systémech a nastavení správných práv souborů.

Napište nám
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Write your message!