Košík je prázdný

Migrace webů

Pro naše klienty zajišťujeme zdarma migraci web stránek od původního webhostera a jejich následné nastavení pro nový hosting.

Migrace emailů

Pro naše klienty zajišťujeme také zdarma migraci email schránek včetně všech dat od původního webhostera. Migrace je bez výpadků služby.

Zřízení Hostingu

MyDreams Hosting nabízí webové rozhraní s kapacitou pro hosting. Tímto systémem má klient možnost využít hosting opakovaně pro více domén, případně větší možnost nastavení.

Nastavení DNS

Nevíte-li si rady s nastavením DNS záznamu, vygenerujte nám dočasné heslo do administrace vašeho registrátora a DNS záznam/servery nastavíme za Vás.

Nastavení

MyDreams hosting nabízí hostingové služby na míru jako např. Tomcat, Herní servery, Streem servery apod. Také klasický hosting rozšířený o další parametry.

Výhodné Akce

Při platbě VPS serveru, Dediovaného serveru, správy, monitoringu apod.. na celý rok dopředu nabízíme zajímavé slevy. Nebojte si říci o slevu.

Osobní konzultace

Pro naše klienty nabízíme osobní konzultace v Čechách, a v některých případech i v zahraničí, po předchozí domluvě.

Odvirování webu

Při přechodu od jiného webhostera nabízíme možnost odvirování webů na běžných CMS systémech a nastavení správných práv souborů.