Košík je prázdný

Obchodní zástupce pro VPS servery a Server-hosting

Hledáme dynamického a komunikativního obchodního zástupce, který bude rozvíjet obchodní příležitosti v oblasti VPS serverů a server-hostingových služeb. Nabízíme možnost práce z domova, flexibilní pracovní dobu a atraktivní finanční ohodnocení. Tato pozice je ideální i pro studenty a absolventy se zájmem o nové IT technologie.

Náplň práce:

  • Rozvoj obchodních příležitostí v oblasti server-hostingových produktů
  • Porozumění potřebám klientů a navrhování technologických řešení a cenových nabídek
  • Řešení obchodních a smluvních podmínek

Požadavky na uchazeče:

  • Orientace v technologiích VPS serverů a server-hostingových služeb
  • Asertivní jednání a komunikace
  • Schopnost efektivně prezentovat a nabízet produkty
  • Výhodou komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zájem o nové IT technologie

Nabízíme:

  • Možnost práce z domova
  • Finanční ohodnocení na základě provizního systému
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podporu prostřednictvím telefonu a e-mailu

VHODNÉ

  • I pro studenty a absolventy