Košík je prázdný

Platební brána Pays představuje moderní řešení pro online platby, které umožňuje e-shopům jednoduchou a bezpečnou cestu k přijímání plateb od zákazníků. Integrace této platební brány do vašeho online obchodu může významně zlepšit uživatelskou zkušenost díky rychlému a bezproblémovému zpracování plateb, což může vést k vyšší konverzní míře a celkové spokojenosti zákazníků.

Předpoklady pro integraci Před zahájením procesu integrace je nutné splnit několik základních předpokladů:

 • Vlastnictví aktivního e-shopu: Mít funkční online obchod, do kterého chcete platební bránu integrovat.
 • Registrace u Pays: Je nutné se zaregistrovat u Pays a získat přístupové údaje, které budou potřebné pro integraci.
 • Technická znalost: Mít alespoň základní technické znalosti nebo přístup k odborníkovi, který bude schopen integraci provést.

Kroky integrace platební brány Pays

 1. Registrace a získání API klíčů

  • Po úspěšné registraci na platformě Pays obdržíte API klíče, které umožní vašemu e-shopu komunikovat s platební bránou.
 2. Výběr integrační metody

  • Pays nabízí několik metod integrace, včetně přímé integrace pomocí API nebo využití pluginů pro populární e-commerce platformy jako je WooCommerce, Magento nebo Shopify. Vyberte metodu, která nejlepší odpovídá vašim technickým možnostem a preferencím.
 3. Konfigurace platební brány

  • Ve vašem e-shopu je potřeba správně nastavit platební bránu, včetně zadání API klíčů a konfigurace platebních metod, které chcete nabízet (např. kreditní karty, bankovní převody, atd.).
 4. Testování

  • Před oficiálním spuštěním je důležité provést důkladné testování platební brány, aby bylo zajištěno, že všechny funkce pracují správně a že jsou platby zpracovávány bezpečně.
 5. Spouštění a sledování

  • Po úspěšném testování a konfiguraci můžete platební bránu spustit a začít přijímat online platby. Je důležité průběžně monitorovat transakce a v případě potřeby provádět úpravy, aby byla zajištěna nejlepší možná uživatelská zkušenost.

Integrace platební brány Pays do vašeho e-shopu může být klíčovým krokem k poskytování pohodlné, rychlé a bezpečné platební možnosti pro vaše zákazníky. Díky dodržování uvedených kroků a pečlivému plánování můžete značně zvýšit efektivitu a konkurenceschopnost vašeho online obchodu.