The cart is empty
27
Feb

Wordpress Anti DDOS ochrana

Dne 27. února jsem na všechny webhostingové servery a managed VPS servery nasadili novou a přísnější verzi Wordpress Anti DDOS ochrany. Úpravou ochrany chceme docílit ještě větší stability serverů a částečně eliminovat bezpečnostní chyby od tvůrců webů na wordpressu.
26
Feb

Nové dedikované servery

Proběhla úprava stálé nabídky dedikovaných serverů, aby více odrážela aktuální potřeby klientů. Největší změnou je změna disků kompletně na SSD. Došlo také k navýšení počtu jader a k přechodu na servery společnosti Dell. 
22
Feb

Slovníček pojmů v síti

Velmi často se setkáváme s klienty, kteří si pletou některé pojmy, které se zdají stejné, a přitom jsou tak rozdílné. Připravili jsme jednoduchý slovníček pojmů, který můžete potřebovat při objednávce VPS serverů nebo dedikovaných serverů. NIX (Neutral Internet eXchange) je sdružení právnických osob, tedy firem poskytujících připojení k internetu na území ČR. Každá z těchto firem v jejich společném…
05
Feb

Joomla 2.5 a PHP 7

S příchodem PHP 7 mnoho majitelů webů na Joomla 2.5. zkouší přepnout svůj webhosting na PHP 7. Nové PHP 7 je obecně rychlejší než verze PHP 5.x, ale bohužel PHP 7 není kompatibilní s Joomla 2.5. Nekompatibilita se projevuje v aktivovaní omezení zobrazování kategorií a zmizení překladů polí v administraci. Pokud majitelé Joomly 2.5. v administraci neprováděli…
04
Feb

Red Hat Certified Cloud and Service Provider

Dne 4. února 2020 se stala naše společnost "Red Hat Certified Cloud and Service Provider". Jedna z hlavních výhod této certifikace je možnost nabízet Red Hat operační systém v měsíčních platbách. Tuto možnost máme zatím jako jediní v České republice. Měsíční účtování operačního systému Red Hat může mnohem více přiblížit tento skvělý systém veřejnosti.