Košík je prázdný
Už 20 let jsme vaším spolehlivým partnerem

Nejprodávanější VPS, Servery a Hosting

PHP WebHosting 20GB

PHP SSD webhosting, vyhovující CMS Joomla, WordPress a dalším PHP aplikacím. PHP 5,7,8. SSL certifikát Zdarma. WAF, Anti-DDoS, Anti-Bot

66 Kč

VPS server se správou

Výkonný linux VPS (virtuální server) na virtualizaci KVM s administrací, se správou, zálohováním, monitoringem a mnoho dalšího.

735 Kč

E-Mail Hosting 10 GB

Kvalitní e-mail hosting s kapacitou 10GB. Neomezený počet schránek. Multifunkční administrační rozhraní. Moderní zabezpečení.

37 Kč

1U Server Economic+

Dedikovaný 1U Server Economic+ je určené pro větší webové projekty a aplikace. Ideální první server pro start vašeho businessu.

999 Kč

Speciální VPS servery se správou

Zabýváme se vývojem, provozem a podporou nestandardních řešení. Máme vysokou míru odbornosti jak po formální stránce (certifikace, akreditace), tak i věcné stránce. Jsme tu pro Vás od roku 2004.

Našimi prioritami jsou především bezpečnost, vysoká stabilita a špičková podpora. Zakládáme si na opravdu osobním přístupu a chceme být v kontaktu se zákazníkem.

Nabízené řešení vždy odpovídá současným moderním standardům v oblasti poskytování služeb v informačních technologiích. Svým rozsahem naprosto pokrývá současné potřeby zákazníka s dostatečnou rezervou pro budoucí rozvoj. Svou architekturou umožňuje v budoucnosti další rozšíření.

Pokud je úspěšný zákazník, můžeme být úspěšní i my.

MyDreams Linux VPS Hosting a SSD WebHosting

MyDreams.cz

MyDreams VPS servery je projekt zkušených odborníků. Již od roku 2004 na trhu serverů a webhostingu. Provozujeme bezpečný hosting bez zbytečných omezení. VPS servery a speciální serverhostingová řešení a mnoho dalších nadstandardních hostingových služeb. Díky dlouhodobým zkušenostem s VPS servery, dedikovanými servery a cloudy, dokážeme firmám efektivně snížit celkový náklad na provoz jejich firemní IT infrastruktury.

VPS servery

Zaměřujeme se především na poskytování kvalitních VPS serverů na úplné virtualizaci KVM. Pro Vaši spokojenost naše služby neustále vylepšujeme. Poskytujeme jen služby v nejvyšší možné kvalitě. Nechceme oslovit co největší množství uživatelů za cenu poskytovaní běžných a poddimenzovaných služeb. Naši hlavní prioritou je poskytování bezpečného a stabilního prostředí pro všechny služby našich klientů.

Inovace a vývoj

Dávno jsou pryč časy, kdy hosting nebo server byl drahá záležitost. Neustále sledujeme vývoj nové technologie, učíme se nové procedury a vylepšujeme staré postupy. Čerpáme ze zkušeností z vlastních i jiných projektů a tak můžeme úspěšně nabízet našim klientům kvalitní řešení za běžné ceny. Našich klientů si vážíme a tak ke každému přistupujeme individuálně a rádi pomůžeme s řešením problémů, přesahující rámec tech. podpory.

Chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat 24/7. Jsme tu pro Vás. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky nebo pomůžeme se správou vaší služby.

MyDreams VPS Hosting Blog

11
čec
Od srpna bude nutné, aby reklamní kódy v Skliku zahrnovaly parametr consent
Počínaje 1. srpnem 2024 bude pro správné fungování konverzních a retargetingových kódů Seznamu nutné, aby obsahovaly parametr consent s hodnotou 1. Skrze tento parametr inzerenti předávají Seznamu informaci, zda uživatel vyjádřil souhlas…
02
čec
Objevení zranitelnosti OpenSSH: regreSSHion (CVE-2024-6387)
Nedávno byla objevena závažná zranitelnost v OpenSSH serveru (sshd) s názvem regreSSHion (CVE-2024-6387), která umožňuje vzdálené spuštění kódu bez autentizace s plnými root právy. Tato zranitelnost ovlivňuje výchozí konfiguraci a nevyžaduje žádnou…
27
čen
Tvorba webových stránek s VIP servisem
Na námět našich dravých klientů nabízíme nově i tvorbu webu s VIP servisem. Klienti v rámci předplaceného servisu obdrží 30 minut na úpravy webu a dále servis zahrnuje: Údržba redakčního systému: Postaráme…
26
čen
Kde prodat web nebo eshop
Prodej webu nebo e-shopu může být v České republice efektivní způsob, jak zhodnotit své digitální aktivity a získat finanční prostředky pro další projekty. Existuje několik klíčových míst a platforem, kde můžete svůj…