Košík je prázdný

Přidání QR kódů do platebních stránek a mailových výzev

Lidé preferují platbu kartou před internetovým bankovnictvím a mobilními aplikacemi, protože je to pro ně pohodlnější. Přepisování a kontrolování údajů, jako je číslo účtu příjemce, kód banky nebo specifický symbol, je často zdlouhavé a náchylné k chybám. Platbou kartou se tyto údaje nepřepisují, ale jednoduše se převezmou z karty, což minimalizuje riziko překlepů a ulehčuje kontrolu. Dalším důvodem oblíbenosti platební karty je okamžité zpracování platby, což je většinou stejně možné i u bankovních plateb.

Nicméně platba kartou má své nevýhody. K přijímání plateb je zapotřebí platit poplatky a provize platebním branám a poskytovatelům platebních sítí, jako jsou například GoPay, PayPal nebo Pays, a také společnostem jako VISA a Mastercard. Tyto dodatečné náklady mohou být pro e-shopy značné.

Proto nabízíme řešení, které Vám ušetří peníze. Zákazníci budou více využívat platby bankovním převodem, což sníží náklady. Toto kouzelné řešení je jednoduchý QR kód ve formátu SPD, který umožňuje snadnější platby než platební karta. Zákazníci budou tedy preferovat platbu bankovním účtem prostřednictvím QR kódu více než doposud. Stačí vzít mobil, namířit fotoaparát v aplikaci vaší banky na QR kód na monitoru nebo papíře a potvrdit platbu. Všechny potřebné informace se automaticky přenášejí, a platba se pak uskuteční jedním kliknutím na telefonu.

Doba se mění. Lidé nečtou delší texty. Klienti jsou líní se někam přihlašovat a registrovat.

QR platby - nejjednoduší a nejrychlejší možnost placení

Ukázka:

Cena

Cena tohoto řešení je individuální a závisí na vaší webové aplikaci.
Obvyklá cena se pohybuje mezi od 1000 do 5000 Kč dle náročnosti.

V případě zájmu o upřesnění ceny nás prosím kontaktujte přes níže uvedený formulář.


Napište nám
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Write your message!