Košík je prázdný

XML Feedové centrum pro eshopy

S technickou a zákaznickou podporou v ceně

Feedové centrum pro eshopy pomáhá našim klientům mnohonásobně zvýšit obrat díky spolupráci s velkými a nadnárodními portály, kteří zprostředkují jejich prodej. Feedove centrum funguje principem brány mezi e-shopem a ostatními portály jako jsou:
 
  • Mall Marketplace
  • Alza
  • Amazon
  • eMag
  • Heuréka
  • Zbozi.cz
  • Favi
  • Glami
  • Modio
  • a další...

Pojďme společně vytvořit něco skvělého

Feedové centrum lze provozovat na vaši vlastní doméně.

Feedové centrum můžeme přizpůsobit pro většinu běžných eshopů, katalogových webů i krabicových eshopů.

Feedové centrum není krabicové řešení. Na přání Vám doprogramujeme funkce na míru.

Feedové centrum může generovat XML feedy pro import produktů z vašeho e-shopu do téměř libovolných portálů a tržišť.

Výjimečná cena

Individuální služby

Cena zřízení vč. propojení od 4 000 Kč jednorázově dle e-shopu
Cena správy 700 Kč měsíčně dle napojených portálů

BEZ LIMITU OBJEDNÁVEK
BEZ LIMITU PRODUKTŮ
BEZ LIMITU OBRATU


Napište nám
Nezávazná poptávka cenového odhadu zhotovení Feedového centra

Jakým způsobem probíhá spolupráce s Mall?

Naše feedové centrum funguje jako most, který data o produktech z Vašeho e-shopu převede do jazyku e-shopu např. Mall.cz Ten díky tomu bude zobrazovat Vaše produkty na jejich gigantickém e-shopu. Kde budou předkládat Vaše produkty jejich zákazníkům. Můžete se tak svézt na úspěchu tohoto giganta, který Vám je schopný generovat objednávky zprostředkované přes jejich e-shop.


Vyplatí se tento druh spolupráce?

Mall spoluracuje s obrovským množstvím takovýchto partnerů. Kdyby se jedné nebo druhé straně spolupráce nevyplatila, tak nemá tolik partnerů o spolupráci zájem. Mallu nepochybně náleží poplatky či provize za zprostředkované objednávky. Odměna Mallu se liší od kategorie konkrétního produktu, avšak za mnohem méně účelnou snahu propagace svého e-shopu byste zaplatili za reklamu jistě více než za provizi Mallu, kde se o propagaci starají profesionálové, kteří umí reklamu řešit mnohem efektivněji.


Jak funguje Feedové centrum?

Feedové centrum vezme produkty z vašeho e-shopu, doplní na ně speciální parametry, jako třeba, speciální cenu pro Mall, a vygeneruje z těchto všech dat velký soubor ve formátu XML o struktuře, se kterou umí Mall pracovat.

Mall si tento XML soubor načte a získá tak aktuální informace o produktech. Které propíše na svůj e-shop. Stejným způsobem funguje též dostupnostní feed, který synchronizuje stejným způsobem dostupnost produktů, aby Mall věděl, kdy může váš produkt označit jako vyprodaný apod.