Košík je prázdný
×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 565

Zátěžový test eshopů, vyhodnocení a doporučení

Našimi klienty jsou zejména zákazníci, kteří mají specifické požadavky a potřeby a naším cílem je co nejkvalitněji se postarat o každého našeho zákazníka. Nedůležitější je pro nás vytvářet dlouhodobý vztah s klientem a pomáhat mu s růstem v jeho odvětví. Ze zkušenosti víme, že klient, kterému "byznys šlape", u nás zůstává, spoléhá na naše služby ve stále větším rozsahu a dělá nám dobrou pověst u svých partnerů. Ať už je naším klientem špičkový technologický guru, nebo vizionář v nesouvisejícím oboru, vždy s ním jednáme partnersky. Zakládáme si na dobrých vlastnostech lidí (technická podpora), znalostech a technickém zázemí.

Nejsme běžný hosting!

Stále více klientů od nás poptává čím dál specializovanější služby. V posledních několika měsících klienti častěji poptávají zátěžové testy eshopů ještě před prvním spuštěním eshopu. Jistota je jistota.

Výkon webové aplikace je jedním z klíčových ukazatelů, který určuje návštěvnost a úspěch eshopu. Se stoupajícím časem odezvy serveru klesají prodeje eshopu. Pro klienty testujeme jejich konfiguraci serveru a kolik zvládne odbavit načtených stránek za sekundu (Pages Per Second) bez významného zpomalení odezvy.

Ve vyhodnocení zohledňujeme load, IO operace, RAM paměť, traffic, architekturu webu, architekturu serveru, geolokaci a mnoho dalšího.

Máte-li také zájem o testování vašeho eshopu, neváhejte nás kontaktovat.