Košík je prázdný

Nová posila teamu - Eshopy programované na zakázku

Do našeho teamu jsme přijali dvojici programátorů specializující se na tvorbu eshopů a webu na zakázku od nuly.

Správná otázka zní, proč by dneska chtěl někdo eshop na zakázku od nuly?

Eshop přeci lze postavit na Prestashopu nebo Opencartu a dokonce svépomocí. Také existuje spoustu krabicových řešení. Podprůměrný web zvládne postavit každý na Joomle nebo Wordpressu. Využití eshopové nebo CMS platformy je rychlé, levné, a běžný smrtelník zde najde vše co potřebuje a mnohem více.

A to mnohem více je největší problém! Spolu s nainstalováním eshopové nebo CMS platformy získáte velmi velké množství funkcí, které nikdy nevyužijete. Tyto nadbytečné funkce zvyšují riziko bezpečnostního průniku a zpomalují web. Ano zpomalují web a výrazně!

Eshopy a weby na míru mají pouze to co potřebujete, odladěné přesně na míru. Rychlost takových řešení je impozantní.

V nedávné době jsme mohli srovnat eshop na míru a eshop na Prestashopu 1.6/PHP 7. Zatímco prestashop potřeboval celý dedikovaný server, eshop na míru při stejně vysoké návštěvnosti dokázal běžet na sdíleném hostingu. Mnohokrát jsme pozorovali, jak klienti v rámci zrychlení a zlepšení funkcionalit na Prestashopu 1.6, přešli na 1.7. Z hostingu na VPS a pak na dedikovaný server. Jak zaplatili drahé programátory prestashopu. Přešli ke konkurenci, kde si opět zaplatili programátory prestashopu. A nakonec po utracení vysokých částek za ladění Prestashopu přešli na řešení na míru a jsou spokojeni!

Výhody eshopu na míru:

  1. Vysoká rychlost načítání
  2. Zvládají řádově vyšší návštěvnost
  3. Naprosto odladěný systém
  4. Funkcionality na přání

Nevýhody eshopu na míru:

  1. Delší výroba eshopu
  2. Řádově dražší tvorba i správa
  3. Musíte velmi dobře vybrat team programátorů

 

Největší problém eshopů a webů na míru jsou lidé na které se musíte spolehnout. Proto jsme velmi hrdí, že jsme sestavili naprosto odladěný team na zakázkový vývoj, na který se dá spolehnout. Vyplňujeme tak mezeru poptávek našich klientů po zakázkové výrobě.