Košík je prázdný

Individuální přístup ke klientům

Každá společnost nabízí individuální přístup ke klientům. Individuální přístup ke klientům je moderní požadavek a každá firma tento přístup musí mít, aby byla "sexy". I když společnost tvrdí, že nabízí individuální přístup ke klientům, málokdy je to pravda.

Velké společnosti, aby mohli existovat, nasadili americký typ managementu, vytvořili postupy a procedury, stanovili tabulkové ceny, a tabulky slev. Předepsali svým zaměstnancům dress code, určili jak mají mluvit s klienty a jak se mají vnutit a prodat produkty, které klienti nepotřebují. Ze všech těchto stanov již není žádný manévrovací prostor pro individuální přístup ke klientům.

Takže

Ahoj,

jmenuji se Michal a zajišťuji na MyDreams hostingu klientům technickou podporu úrovně L1 a L2 a zastávám pozici doménového a Joomla specialisty. Ve většině případů se dovoláte, domailujete ke mne. Pokud nejsem dostupný, tech. podporu zajišťuje Petr H., který u nás vykonává i junior admina. O VPS servery, cloudy, clustry a Dedikované servery se stará Radek s Jindrou. Tvorbu webů pro naše klienty zajišťuje Lucie, Petr K. a já. Lucie je hodně všestranná a tak má na starosti i PPC kampaně a online marketing. Petr K. se specializuje na tvorbu podpůrných grafických prvků pro klienty, jako jsou bannery, slidery, venkovní plachty, loga nebo firemní identita.

Naši klienti jsou převážně z doporučení od jiných klientům, kterým jsme odvirovali web, sestavili server přesně na míru, pomohli nad rámec tech podpory, ušetřili peníze při zvolení lepšího řešení nebo jsme tu pro ně byli v době, kdy to nejvíce potřebovali.

S mnohými klienty jsme se osobně sešli a navázali dlouhodobou spolupráci. Tykáme si a staráme se jim o rozvoj podnikání.

Ceny stanovujeme ze skutečných nákladů, a nenutíme klienty platit více než musí. Mnoha klientům jsme pomohli najít řešení, které jim ušetřilo čas a peníze a to dokonce i mimo produkty MyDreams hostingu.

Individuální přístup je krásná věc pokud to společnost myslí doopravdy.