Košík je prázdný

19 let na trhu serverů a webhostingu

Květen 2023 představuje důležitý milník naší firmy, neboť jsme již 19 let zde pro Vás. Od roku 2004 jsme prošli ohromným vývojem, který nás dovedl od jednoho malého serveru k dnešní rozsáhlé infrastruktuře. Naše společnost se rozrostla z nevýznamného poskytovatele webhostingu na renomovanou firmu, která nabízí široké spektrum služeb klientům z celého světa.

V roce 2023 jsme výrazně investovali do další obnovy naší architektury a zavedení nových inovativních řešení. Také jsme posílili náš tým o mnoho nových zaměstnanců, abychom mohli lépe obsluhovat rostoucí potřeby našich zákazníků. V důsledku toho jsme rozšířili naše služby o možnost customizovaného programování složitých aplikací a hostování velmi specifických projektů.

Jsme hrdí na to, jaký pokrok jsme za těchto 19 let dosáhli. Díky vaší podpoře jsme se vyvinuli z malého hráče na trhu do společnosti, která je schopna vyhovět nárokům a požadavkům zákazníků v nejrůznějších oborech a zemích. Jsme vděční za vaši důvěru a slibujeme, že budeme pokračovat ve snaze poskytovat nejlepší možné služby a inovace v oblasti informačních technologií.

Těšíme se na další roky spolupráce a na to, co nám budoucnost přinese. Děkujeme, že jste s námi prošli tímto úžasným vývojem.