Košík je prázdný

Hosting s garancí

Internetem v posledních letech i v posledních dnech otřásají kauzy hosting firem, které byli nuceni ze dne na den skončit. Mezi časté důvody patřilo např:

- One man show firma
- Porucha hardwaru a neexistence záloh webu
- Rozpadnutí teamu firmy a odprodej firmy nebo její ukončení
- Neplacení faktur a vypovězení služeb v datacentru, bance a u jiných věřitelů

Všechny uvedené příklady se však týkají firem, kteří měli několik stovek až tisíc klientů. Firem, které na trhu působily max. několik let.

Protože věříme, že klienti by měli mít své data v bezpečí a nemuseli se obávat, že hosting firma náhle skončí, pojďme si říci jak na tom MyDreams hosting je.

MyDreams hosting působí na českém trhu od roku 2004, k dnešnímu dni přes 10 let. Poslední rok působíme jako společnost MyDreams innovations s.r.o. a stali jsme se plátci DPH. Všechny naše servery a další věci potřebné pro naši práci kupujeme za prostředky, které máme fyzicky na bankovním účtu. Nejsme zatíženy žádným úvěrem. Všechny naše servery jsou v našem vlastnictví. Nemáme žádný pronajatý server.

Náš business plán počítá s finanční rezervou na 12 měsíců dopředu, pokud by nastala krizová situace. V případě úmrtí jakéhokoliv člena našeho teamu, existuje min. jeden další pracovník, který může práci převzít.

Don't Worry, be Happy