Košík je prázdný

Junior technická podpora pro weby, webhosting, VPS servery a Server-hosting

Hledáme ambiciózního a nadšeného juniora do technické podpory se zájmem o weby, Webhosting, VPS servery a server-hosting. Pokud vás baví technologie a rádi se učíte novým věcem, můžeme nabídnout práci z domova, flexibilní pracovní dobu a možnost růstu ve vaší kariéře.

Náplň práce:

  • Vyřizování emailových požadavků klientů
  • Správa webů na platformách Joomla a Prestashop
  • Správa firemních ne-webhostingových IT projektů

Požadavky na uchazeče:

  • Orientace v technologiích VPS serverů a server-hostingových služeb
  • Znalost webhostingových služeb
  • Asertivní jednání a komunikace
  • Zkušenost s CMS Joomla a Prestashopem
  • Pasivní znalost anglického jazyka
  • Zájem o nové IT technologie
  • Ochota učit se novým věcem
  • Ambice dosáhnout vysoké úrovně profesního rozvoje

Nabízíme:

  • Práci z domova
  • Plný nebo poloviční úvazek
  • Flexibilní pracovní doba
  • Finanční ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem a vzdělávání

VHODNÉ:

  • I pro studenty a absolventy, kteří chtějí začít svou kariéru v IT oblasti