Košík je prázdný

karieraAdministrátor/Administrátorka linuxových serverů

Jsme parta lidí, kteří se vášnivě věnují linuxovým serverům a rádi bychom do našeho kolektivu přivítali nového kolegu či kolegyni. Pokud máte zájem o administraci linuxových serverů a chcete se naučit a rozvíjet své dovednosti, rádi vás u nás uvítáme.

Náplň práce:

  • Správa virtualizační platformy
  • Údržba fyzických serverů a diskových polí
  • Správa virtuálních serverů

Požadujeme:

  • Zkušenosti s administrací linuxových serverů
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • Analytické myšlení a řešení problémů

Nabízíme:

  • Práci z pohodlí domova
  • Plný nebo částečný pracovní úvazek
  • Možnost profesního růstu a rozvoje

Region: Práce z pohodlí domova

Pracovní poměr: Plný nebo částečný pracovní poměr

Těšíme se na vaši odpověď a možnost spolupráce!