Košík je prázdný

Vývoj webů na míru

Rok 2021 byl výjimečný ve všech ohledech. Nový i současní zákazníci potřebovali reagovat na stávající situaci a naše společnost jim služby, které potřebovali dokázala poskytnout. Níže naleznete seznam nejzajímavějších služeb z roku 2021:

Vývoj XML Feedových center pro Mall, Alza, Amazon, apod.

Problém: Máme e-shop a chceme z něho přenášet produktové a dostupnostní feedy do prodejních kanálů.
Cíl práce: Propojit e-shopy našich klientů s nadnárodními portály a tržišti, které jejich produkty předloží mnoha milionům potenciálních klientů.
Výsledek práce: Námi vytvořené Feedové centrum prokazatelně zvýšilo klientům počet objednávek a zisk.
Použité programovací jazyky: PHP, HTML, CSS, SQL, JS, XML
Použité technologie: HTTPd webový server, HTTPS šifrování, databázový server, automatický spouštěč úloh CRON, Mall.cz API, Alza.cz API, Amazon.com API a mnoho dalších.

 

Vývoj specifického CRM pro odvětví našeho klienta a jeho klienty

Problém: Neexistuje cenově dostupný CRN systém na tolik univerzální, aby se hodil pro obor našeho klienta.
Cíl práce: Zjednodušit práci pracovníkům provozující firmy, kteří naplněním CRM daty ušetří práci svým klientům a udělají tak pořádek v záležitostech firem svých klientů.
Výsledek práce: Námi vytvořený webový systém šetří našemu klientovi a jeho klientům spoustu času.
Použité programovací jazyky: PHP, HTML, CSS, SQL, JS, XML
Použité technologie: HTTPd webový server, HTTPS šifrování, databázový server, poštovní SMTP server pro odchozí poštu, automatický spouštěč úloh CRON a mnoho dalších.

 

Vývoj kontrolního bota, který kontroluje webové aplikace a služby, které zatím neposkytují API pro případné změny

Problém: Klient oslovuje nabídky jeho potenciálních klientů. V okamžiku, kdy na poptávku zavolá, tak už je zájemce domluvený s jeho konkurencí a tak přichází o nové klienty.
Cíl práce: Zjednodušit našemu klientovi práci s ručními kontrolami různých webových stránek několikrát denně, zda se na nich nově nezačalo vyskytovat něco, co ho zajímá. Čím dříve se o té novince dozví, tím dříve na ni může reagovat a mí tak výhodu před ostatními, kteří dělají ruční kontroly třeba jen jednou denně.
Výsledek práce: Námi vytvořený webový systém šetří našemu klientovi a jeho klientům spoustu času, a přináší mu nové obchodní příležitosti o kterých se dozví dříve než jeho konkurence.
Použité programovací jazyky: Ansible, Bash, PHP, HTML, CSS, SQL, JS, XML
Použité technologie: HTTPd webový server, HTTPS šifrování, databázový server, poštovní SMTP server pro odchozí poštu, automatický spouštěč úloh CRON, ARES API pro předvyplňování údajů o firmách a mnoho dalších.

 

Vývoj rezervačních SW pro CZ distributora luxusních vozů

Problém: Klientova firma si zakládá na pořádání událostí na které zve své partnery popř. veřejnost. Jedná se o prezentací vozů značky, galavečery, předváděčky, testovací jízdy, apod.
Cíl práce: Umožnit firmě přijímat rezervace na zmíněné akce od partnerů a veřejnosti, mít nad rezervacemi a účastníky přehled. Možnost volit si termíny, počty volných míst události a další funkce.
Výsledek práce: Naše práce šetří práci pracovníkům firmy se správou rezervací na události. A zároveň poskytuje pracovníkům přehled o rezervacích, na které umožní rezervaci jen tolika lidem, na kolik je nastavený limit.
Použité programovací jazyky: PHP, HTML, CSS, SQL, JS
Použité technologie: HTTPd webový server, HTTPS šifrování, databázový server, poštovní SMTP server pro odchozí poštu, automatický spouštěč úloh CRON a mnoho dalších.

 

Rezervační systém profesionálního golfového centra

Problém: Jsme jedno z největších golfových center a chtěli bychom automatický rezervační systém + registrační systém na turnaje a události, které pořádáme.
Cíl práce: Vytvořit webovou aplikaci, ve které budou moci pracovníci vytvářet registrační formuláře, nastavovat do nich termíny, limity na počet míst pro každý termín, přidávat, upravovat a mazat registrace a rezervace.
Výsledek práce: Tato práce dodala předhled, usnadnění a úsporu času firmě provozující golfové centrum.
Použité programovací jazyky: PHP, HTML, CSS, SQL, JS
Použité technologie: HTTPd webový server, HTTPS šifrování, databázový server, poštovní SMTP server pro odchozí poštu, automatický spouštěč úloh CRON a mnoho dalších.

 

Integrace platebních bran a systémů

Problém: Mnoho našich klientů nás oslovilo s požadavkem na integraci platebních brán a automatizaci párování plateb. Obvykle si klienti přejí integraci PayPalu, GoPay, Pays, PayU, ccBill, Epoch, a Kryptoměn, zejména Bitcoin, Litecoin a Ethereum, či jen zavedení QR kódů pro bankovní převody pro rychlou platbu apod.
Cíl práce: Zvýšení komfortu klientů našeho klienta.
Výsledek práce: Po implementaci většina klientů začalo používat komfortnější platbu kartou oproti bankovnímu převodu.
Použité programovací jazyky: Různé

 

CMDB Konfigurační databáze + vývoj Ansible rolí pro operations do Jenkinse v rámci GitOps

Problém: Klient používá pro automatickou správu serverů Ansible. Avšak jejich operační management nemá do Ansible přístup.
Cíl práce: Vytvořit CMDB jako webovou aplikaci s databází jako dynamický inventář pro Ansible. A role do Jenkinse, která umožňuje jen správné používání Ansible rolí spouštěné přes Jenkinse nebo přes jednodušší rozhraní s implementací Jenkins webových URL hooků.
Výsledek práce: CMDB klientovi šetří čas a zjednodušuje konfiguraci serverů. Možno servery třídit do skupin, podskupin. Každá skupina má svoje group_vars, každý hostitel zase své host_vars. Pokročilé filtrování serverů dle jejich společných vlastností jako podklady pro vytvoření nové skupiny, apod. Operations mají takový frontend pro správu serverů a složitější úkony, které potřebují provádět.
Použité programovací jazyky: Ansible, Bash, PHP, HTML, CSS, SQL, JS
Použité technologie: Jenkins, Docker, HTTPd webový server, HTTPS šifrování, databázový server, poštovní SMTP server pro odchozí poštu, automatický spouštěč úloh CRON a mnoho dalších.

 

Kryptoměnová platební brána pro Bitcoin, Ethereum, Litecoin, apod. a její implementace do systémů

Problém: Neexistoval provozovatel kryptoměnoměnové platební brány, který by splňoval všechny naše požadavky.
Cíl práce: Vytvořit aplikaci, která bude umožňovat klientům platit kryptoměnami plus automatické párování plateb. A to vše bez toho, aby naše kryptoměny měly pod kontrolou třetí strany, jako současní poskytovatelé, aby kryptoměny šli v rámci sítě přímo na náš účet, nikoliv na účet prostředníka. Tím jsme se také vyhnuli zbytečným poplatkům provozovateli platební brány.
Výsledek práce: Šetříme náklady, čas a máme nejbezpečněji provedenou platební bránu, která komunikuje přímo s kryptoměnovými sítěmi, bez žádného prostředníka ve formě centralizované firmy.

 

Vývoj adult portálu Easytube a jeho nasazení prvním klientům

Problém: Klient potřeboval řešení adult portálu s možností přidávání videí z produkce a správou členství uživatelů. Klient si nechce platit drahá krabicová řešení a uvítá variabilitu projektu na míru, dle jeho požadavků, aby mohl na trhu lépe reagovat na požadavky klientů.
Cíl práce: Poskytovat adult portál a v čase ho vylepšovat a upravovat dle požadavků klienta.
Použité programovací jazyky: Python, Bash, PHP, HTML, CSS, SQL, JS
Použité technologie: HTTPd webový server, HTTPS šifrování, databázový server, poštovní SMTP server pro odchozí poštu, automatický spouštěč úloh CRON, Nette a mnoho dalších.